KONST / Litografier / Färglitografi 17334250
nr 1733 4250
Leif Kander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 13/100, daterad -76, solrosor, 34x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm
Leif Kander, född 1939, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:44:37
17/10 21:43:47
100 kr
20/10 20:25:51